دانلود آهنگ پاپ

موسیقی هلندی موسیقی در خارج از کشور: "قبلاً می خندید"

چقدر داده ناگهان گوش می دهید؟


This The Linnets Common to Caro Emerald ، از آقای Probz گرفته تا Jacco Gardner: موسیقی هلندی به خارج از کشور می رود. ناگفته نماند که جریان غیر قابل توقف دی جی های هلندی که آمریکا را جلب می کنند و با ماشین های اسپرت و شامپاین شطرنج باز می گردند. و این در حالیست که در گذشته ، وقتی نوازنده ما جاه طلبی هایی را برای عبور از مرز نشان می داد ، می خندیدیم. قبل از اینکه اشتباه بشه خنده بد داشتیم چه چیزی تغییر کرده است؟

همه کتاب ها بصورت آنلاین در دسترس هستند. برای ده ها سال با ترس مقدس از انگلیس مراقبت می کردیم که البته همراه با آمریکا کشور موسیقی پاپ بود. حتی سرزمین بیتل ها The Stones توسط Led Zeppelin است. و التون جان! موفقیت در آن طرف دریای شمال ، چیزی بی نظیر بود. از این گذشته ، آنها خودشان بیش از حد موسیقی پاپ خوب داشتند. به خودی خود هیچ چیز اساسی تغییر نکرده است ، اما ناگهان آنها به "ما" گوش می دهند. ناگهان آنها می گویند که می توانند چیزی را از ورود Songfestival ما بیاموزند ، و ترانه ای را که بسیاری از ما حتی به خودمان باور نکرده ایم. به طور ناگهانی چهار عمل هلندی در یک سال و نیم در انگلستان تعداد شماره یک را به دست آورد: رقص های کانن Bingo Players ، نیکی رومرو (با Avicii) ، مارتین Garrix و جدیدترین آقای Probz. و پس از آن موفقیت بزرگ کارو زمرد وجود دارد که هفته گذشته برای مرحله اصلی در گلستونبری مشخص شد. و با انگلیس نمی ماند. حیوانات را از مارتین گاركس بگیرید: 240 میلیون جریان در یوتیوب و 67 میلیون دیگر در Spotify. سپس ما در مورد یک ضربه جهانی وحشتناک از سطح جاستین بیبر توسط ریحانا صحبت می کنیم. چگونه ممکن است که هلند به طور ناگهانی در سطح بین المللی جدی گرفته شود؟

"همه چیز حاکی از این است که موسیقی پاپ هلندی از وضعیت خوبی برخوردار است"

هوگو لانگراس ، مدیر Montana ECI ، درباره سهم هلندی ها در مسابقه آهنگ می گوید: "هیچ کس برای آن آهنگ یک چهارم نداد." وی در حال حاضر با راه اندازی اولین آلبوم Afrojack ، یکی از بزرگترین ستارگان رقص بین المللی سال های اخیر تحت فشار قرار دارد. در رقص - یا EDM ، همانطور که آمریکایی ها دوست دارند آنرا صدا کنند - وجه تصویری از اهمیت بالایی برخوردار است ، دقیقاً مانند Songfestival. "من آن را هم نشنیدم. فکر کردم یک آهنگ ششم در یک آلبوم باشد. اما به نظر بسیار عالی می رسید. راهی که وایلون از دوربین گرفت ، واقعاً ارزش افزوده ای دارد." ترانه ای که با تمام سادگی متفاوت است اما توسط نوازندگان واقعی و با تعبیر بصری قوی پخش می شود؛ این در نهایت کلید مسابقه ای بود که هلند سال به سال شکست می خورد. درباره سطح موسیقی پاپ هلندی چه می گوید؟ گفتن این کار دشوار است ، اما کاملاً در یک سری موفقیت جای می گیرد.

 

پیتر اسیدت ، که متعهد به صادرات موسیقی هلندی با Buma Cultuur است ، می گوید: "در گذشته مردم از اقدامات هلندی که نشانگر جاه طلبی برای عزیمت به خارج از کشور بود ، می خندیدند. "این روزها ، Matthijs van Nieuwkerk از اولین اقدام در DWDD می پرسد:" و ، چه زمانی به خارج از کشور می روید؟ " موسیقی پاپ هلندی در حال رشد است و ما آن را در Noorderlag می بینیم ، 20 سال پیش یافتن سی عمل خوب را سخت کردیم ، اکنون شاید صد مورد وجود داشته باشد و انتخاب آن دشوار است. در فیلم The Great Escape ، یک جشنواره نمایش در انگلستان ، و همه ویترین هلندی ها پر بود: تیتیر ، هلیکوپتر تروما و Afterpartees. همه چیز نشان می دهد که موسیقی پاپ هلندی از نظر خوبی است. "


متناسب با تحولات اخیر در چشم انداز بسیاری از مزه داران است. پس از دوره طلایی در دهه هفتاد - با گروههایی مانند Shocking Blue ، گوشواره طلایی و Earth & Fire برای هلند ، صنعت موسیقی در بسیاری از کشورها اگرچه بخاطر پرداخت هزینه کمتر ، باید بیشتر به منطقه خود توجه کنند. به شرکت مادر انگلیسی یا آمریکایی. به گفته کارشناسان ، در سالهای اخیر تفکر بیشتر در مرز اروپا متداول است. جشنواره هایی مانند Lowlands ، Incubate و Best Kept Secret کتاب ، از جمله آلمان ، فرانسه ، دانمارک ، فنلاند ، سوئد و حتی یونان فعالیت می کند. شاید به این دلیل باشد که سازماندهی شبکه بین المللی خود بسیار ساده تر است. ژاکو گاردنر را که از طریق اینترنت با Trouble In Mind ارتباط برقرار کرده است ، یک برچسب طاقچه کوچک اما تأثیرگذار که درها را برای او باز کرد ، بگیرید. یا هلیکوپتر تروما ، که همین کار را با برچسب گاراژ Burger Records انجام داد. و موسی و اولاد که بلافاصله از این ارتباط سود بردند و توانستند به همین طریق به آمریکا بروند.


منابع :

http://bookmark-dofollow.com/story5796620/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmark-template.com/story5806127/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://mediajx.com/story6892779/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://prbookmarkingwebsites.com/story3963180/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://socialmediainuk.com/story4387929/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://dirstop.com/story4676698/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://opensocialfactory.com/story3525456/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://ztndz.com/story6182309/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://gorillasocialwork.com/story4675446/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://socialrus.com/story4164867/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://socialmediastore.net/story4528054/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://socialnetworkadsinfo.com/story4546948/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkport.com/story4530985/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkbirth.com/story4336667/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkloves.com/story4593504/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://getsocialpr.com/story4587577/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkstumble.com/story188993/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://gatherbookmarks.com/story5831811/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkrange.com/story6465995/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkextent.com/story6588322/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkspring.com/story187885/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkswing.com/story6580543/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarksknot.com/story6588956/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkja.com/story6585992/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://altbookmark.com/story6583483/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://letusbookmark.com/story6454390/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://trackbookmark.com/story6420374/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarkshq.com/story6460010/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://hindibookmark.com/story6459769/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://nybookmark.com/story5828947/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://bookmarketmaven.com/story5828178/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

http://iowa-bookmarks.com/story5829196/پخش-انلاین-و-دانلود-آهنگ

/ 0 نظر / 43 بازدید